معرفی هیئت رئیسه

محمد قمی ( رییس اتحادیه املاک کرج )
اینجانب محمد قمی متولد سال ۱۳۴۸ دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس و دانشجوی دکتری ، دارای رتبه برتر علمی دانشگاه آزاد اسلامی کرج با معدل ۱۹/۵۰ می باشم .اهل چالوس و دبیر بازنشسته آموزش و پرورش که در سال ۱۳۷۵ به عنوان دبیر نمونه استان تهران معرفی شدم. از جمله سوابق اینجانب : مشاور دفاتر سیاحتی – جهانگردی و زیارتی بوده و دارای گواهینامه های مختلف سیاحتی و زیارتی می باشم . عضو هیات نمایشگاه بین المللی صنایع دستی ایران می باشم . مدت ۳۰ سال است که دارای جواز کسب مشاور می باشم و عضو هیات مدیره اتحادیه املاک به مدت ۵ دوره می باشم که در دوره اول که انتخابات آن در سال ۱۳۷۷ برگزار گردید به عنوان بازرس ، در دوره دوم که انتخابات آن در سال ۱۳۸۱برگزار گردید به عنوان خزانه دار و در سه دوره اخیر به عنوان رییس اتحادیه و رییس کمیسیون آموزش و عضو کمیسیون آموزش صنف مشاورین املاک با ۴۵۰۰ عضو فعال مشغول به فعالیت می باشم. ضمنا جهت ارایه هر گونه پیشنهاد و انتقاد و ارایه مشکلات با شماره تلفن ۶۳- ۳۲۵۵۵۰۶۲  تماس بگیرید.
محمد مهرزاد(نائب رئیس اول اتحادیه املاک کرج)
اینجانب محمد مهرزاد متولد ۱۳۵۵دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته مدیریت اجرایی و دارای مدرک تحصیلی لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه آزاد اسلامی اراک که به عنوان دانشجوی نمونه در سال ۱۳۷۷ مورد تقدیر ریاست دانشگاه و استاندار وقت استان مرکزی قرار گرفتم . از جمله سوابق کاری اینجانب: – مدت ۲ سال عضو باشگاه پژوهشگران جوان کشور بودم. – به مدت ۲ سال در بانک رفاه کارگران مشغول به کار بودم. – به مدت ۱۰ سال به عنوان کارشناس رسمی دادگستری در امور مالیاتی در استان البرز مشغول به کار بودم. – به مدت ۱۶ سال سابقه عضویت در اتحادیه املاک را داشته که ۹ سال در سه دوره به عنوان هیأت مدیره فعالیت نموده در دوره اول که انتخابات آن در سال ۱۳۸۵ برگزار گردید به عنوان خزانه دار و نائب رئیس کمیسیون بازرسی و در دوره دوم که انتخابات آن در سال ۱۳۸۹ برگزار گردید به عنوان نائب رئیس و رییس کمیسیون حل اختلاف صنفی و در دو دوره اخیر به عنوان نایب رئیس اول و عضو کمیسیون بازرسی و کمیسیون حل اختلاف فعالیت داشته ام ضمناً چند سالی به عنوان نماینده اتاق اصناف، عضو کمیسیون حل اختلاف مالیاتی استان البرز بوده و  یک دوره ۴ ساله با رای اکثریت روسای محترم اتحادیه ها به عنوان رئیس کمیسیون آموزش اتاق اصناف فعالیت داشته ام . دو دوره عضویت در شورای اسلامی محمد شهر کرج و ریاست و نایب رییسی آن از دیگر افتخارات اینجانب می باشد همچنین عضویت در شورای اسلامی شهرستان کرج و نایب رییسی آن را در کارنامه خود دارم . جهت تماس و ارائه پیشنهاد با شماره ۳۲۵۴۶۸۴۳ تماس بگیرید.
فریدون کردلو(نایب رئیس دوم اتحادیه املاک کرج)
اینجانب فریدون کردلو متولد سال ۱۳۴۹ دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد رشته مدیریت اجرایی گرایش استراتژیک می باشم. از جمله سوابق اینجانب رئیس هیات مدیره شرکت عمران اندیش کرج از سال ۱۳۸۶ لغایت ۱۳۹۰دارای ۱۲ سال سابقه عضویت در صنف عکاسان و فیلمبرداران شهرستان کرج ،عضو کمیسیون آموزش و پژوهش اتاق اصناف شهرستان کرج، رییس هیات مدیره تعاونی صنفی صنعتی شیخ آباد ایرانیان شهرستان کرج ،مدیر مجموعه فرهنگی ورزشی فاران کرج عضو و نائب رئیس کمیسیون رسیدگی به شکایات اتحادیه صنف مشاورین املاک کرج(به مدت ۴ سال از سال ۱۳۸۶ تا پایان سال ۱۳۸۹ )، دارای حدود ۱۸ سال سابقه جواز املاک و عضویت شماره ۱۱ و در دوره گذشته انتخابات هیات مدیره به عنوان عضو هیأت مدیره اتحادیه و بازرس و نائب رئیس کمیسیون بازرسی و در دوره اخیر به عنوان نایب رئیس دوم اتحادیه و عضو کمیسیون شکایات اتحادیه املاک مشغول به فعالیت می باشم.
زهره وینه(دبیر هیات مدیره اتحادیه املاک کرج)
اینجانب زهره وینه متولد ۱۳۳۶دارای مدرک تحصیلی سیکل و همسر شهید، دارای ۱۷ سال سابقه جواز کسب املاک و عضویت شماره ۸ می باشم.در سال ۱۳۸۱ در انتخابات هیئت مدیره اتحادیه املاک شرکت و به عنوان دبیر انتخاب شدم.در انتخابات سال ۱۳۸۵ نیز با همین سمت عضو هیئت مدیره اتحادیه املاک بوده و در انتخابات سال ۱۳۸۹ نیز به عنوان خزانه دار و در دوره اخیر به عنوان عضو هیات مدیره و عضو کمیسیون رسیدگی به شکایات اتحادیه مشغول به فعالیت می باشم.
علی خلج (خزانه دار اتحادیه املاک کرج)
اینجانب علی خلج متولد ۱۳۱۹ نظامی بازنشسته هستم.در سال ۱۳۶۹ پروانه گرفتم.۴صنف املاک،نمایشگاههای اتومبیل، آژانسهای تاکسی سرویس و ماشین آلات سنگین کشاورزی را با هم ادغام و اتحادیه صنوف را تشکیل دادیم. ضمن اینکه مسئول مشاورین املاک بودم مسئول امور اداری اتحادیه املاک نیز بودم و در حدود ۴ سال بدون دریافت هیچ گونه حقوق و مزایایی در اتحادیه مشغول به فعالیت بودم. با تلاش ها و مراجعات مکرر به سازمان های مربوطه در سال ۱۳۷۲ اتحادیه املاک را تشکیل دادیم و با اینکه تمام مشاورین املاک وقت اینجانب را نماینده خود برای ریاست اتحادیه معرفی کرده بودند مسئولین وقت با این مسئله مخالفت و اسم اینجانب را در انتخابات خط زدند. در دوره دوم به اتحادیه راه پیدا کردم و عضو هیئت رئیسه و مسئول رسیدگی به شکایات شدم. در انتخابات های بعدی نیز در اتحادیه سمت های نایب رئیس اول و مسئول رسیدگی به شکایات را تا به این دوره داشته و اکنون نیز به عنوان خزانه دار اتحادیه و عضو کمیسیون حل اختلاف مشغول به فعالیت می باشم. ضمناً جهت ارایه هرگونه پیشنهاد و ارائه مشکلات با شماره تلفن ۶۳- ۳۲۵۵۵۰۶۲تماس حاصل نمایید.
عباس آذرع (عضو هیات مدیره اتحادیه املاک کرج)
اینجانب عباس آذرع متولد ۱۳۴۵ دارای مدرک تحصیلی دیپلم که به مدت ۲۲ سال دارای پروانه کسب از اتحادیه املاک کرج می باشم که در این مدت یک دوره به عنوان عضو کمیسیون بازرسی اتحادیه و یک دوره به عنوان کارشناس اتحادیه در بازرسی اصناف مشغول به فعالیت بوده ام و در سالهای ۹۴ و ۹۵ نیز به عنوان رئیس کمیسیون بازرسی اتحادیه املاک فعالیت نموده ام و از ابدای سال ۹۶ به عنوان عضو هیات مدیره مشغول به فعالیت می باشم .
 uf
گلعلی کشاورز (عضو هیات مدیره اتحادیه املاک کرج)
سعیدی (بازرس اتحادیه املاک کرج)
اینجانب محمدرضا سعیدی متولد ۱۳۵۷ دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم در رشته مدیریت و دانشجوی کارشناسی مدیریت بازرگانی به مدت ۱۶ سال سابقه املاک داشته ام و در سالهای گذشته به عنوان کارشناس اتحادیه در بازرسی و نظارت اصناف و عضو کمیسیون بازرسی اتحادیه بوده و هم اکنون به عنوان بازرس اتحادیه مشاورین املاک مشغول به فعالیت می باشم.